Truhlíky

23. března 2012 v 10:29 |  Zahrada


Truhlíky - překypující květinová nádhera

Jako mávnutím kouzelného proutku můžeme proměnit malou terasu u domu nebo balkon v rajskou zahradu. Květiny mají totiž kouzelnou moc a jsou opravdu magické. V rukou toho, kdo o ně pečuje s láskou a opravdovým zájmem se proměňují přímo v nádhernou oázu klidu a půvabu.


Chloubou okrasné zahrady jsou vždy rozkvetlé květináče. V naší nabídce proto najdete okrasné dřěvěné truhlíky, plastové květináče, plastové samo-zavlažovací květináče, kamenné žlaby, závěsné květináče a další druhy květníků a truhlíků.


Bylinky můžete sázet na záhony, do truhlíků i květináčů. Truhlíky a květináče na okenních parapetech nebo jiných vyvýšených místech mají oproti záhonům tu výhodu, že je nemohou okusovat škůdci.

Truhlíky a květináče jsou vhodnou alternativou záhonů pro ty, kteří zahradu nemají. Obojí lze umístit na okenní parapet nebo na balkon či terasu. Máte-li prostornou terasu, využijte dřevěných truhlíků, které můžete koupit v několika velikostech. Tyto truhlíky bývají i poměrně hluboké, bylinkám se v nich bude dařit.

Pažitka - Kerblík - Majoránka - Bazalka - Petrželka

Pro zkrášlení vaší zahrady a odpočinkových koutů na vaší zahradě Vám můžeme nabídnout velký sortiment dřevěných doplňků pro zahradu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakým způsobem relaxujete vy?

Ano 47.8% (11)
Ne 21.7% (5)
Někdy 30.4% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama