Dětská hřiště

31. března 2011 v 8:04 |  Zahrada
Koupily jsme domácí dětské hřiště

Domácí dětské hřiště bylo jedním z nejlepších dárků pro celou rodinu. Jako rodiče jsme chtěli, aby si naše děti hrály v bezpečí, děti chtěli místo, kde se budou dobře bavit. Dovedete si představit lepší prostor, který splňuje obě kritéria, než je dvůr či zahrada vašeho domu?

Vybrat správné místo

Při výběru místa, kde si budou naše děti nerušeně hrát a dovádět, musí být na prvním místě bezpečnost. Hřiště jsme umístili na naší zahradě . Dětské hřiště je ideálním místem, kde si s dětmi můžeme nerušeně a společně hrát tak, aby se jsme bavili všichni.

Tip:
Postavili jsme hřiště pod stromy, v létě to oceníme, že chrání děti před ostrými slunečními paprsky. Dětem zase větve stromů poskytnou pocit soukromí. Vybrat vybavení Při stavbě hřiště jsme mysleli na všechny děti a vybavili hřiště tak, aby si na něm mohl hrát každý z nich, bez ohledu na věk. Nejmenší se vydovádí na pískovišti, pružinových houpačkách a chybět by neměl ani malý domeček nebo bunkr. Předškolní děti ocenily prolézačky, visací houpačky a kreslicí tabuli, a pro teenagera jsme postavily malou hrací plochou s basketbalovým košem a jednoduchou sestavou pro minigolf.

Závěr

Rádi jsme koupily dětské hřiště s promyšlenou výbavou odpovídající věku a potřebám dítěte, bude to pro ně děti velkým lákadlem a rády ho vymění za vymění počítač.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama