Astromagie

30. ledna 2010 v 9:46 |  Zajímavosti
Astromagie

Co vás čeká?
To vše se dozvíte z čar své ruky.
Vyčtěte svůj osud z ruky, poradíme vám jak. Zajímá vás vaše budoucnost? Chcete vědět, co máte napsáno v knize osudu? Láska, peníze, úspěch i kariéra. Vše si můžete přečíst sami, ze své ruky. Poradíme vám, jak na to.

Jak číst?
Jste-li pravačka, čtěte z levé ruky, pokud patříte mezi leváky, z pravé.

Co vás čeká?
To vše se dozvíte z čar své ruky.

Linie života
Máte dost životní síly?
Ve velkém oblouku se linie života táhne kolem palce. Zřetelná vypovídá o silné duševní a fyzické energii. Čím blíže sahá k zápěstí, tím vyšší jsou životní očekávání člověka. Ale také lidé s krátkou životní linií se můžou dožít velmi vysokého věku. Musejí jen svou energii dobře rozložit.

Linie hlavy
Jste sebevědomá?
Začíná mezi palcem a ukazováčkem a má vztah k inteligenci a duševní konstituci. Pokud je v určité části spojená s linií života, vypovídá o životní moudrosti. Dobrá linie hlavy je dlouhá, jasná a není přerušovaná. Krátká a slabá linie hlavy svědčí o velmi nízké schopnosti se koncentrovat.

Linie srdce
Jste věrná?
Dlouhá a výrazná linie svědčí o citlivé povaze, porozumění, toleranci. Přerušovaná znamená duševní těžkosti. Když se vztahuje k ukazováčku, pak se mějte na pozoru. Tito lidé mají tendenci vést dvojí sexuální život nebo o tom přinejmenším sní.

Linie osudu
Jste úspěšná?
Velký pracovní úspěch očekává lidi, kteří mají linii osudu obzvláště výraznou a dlouhou. Může být i malá a těžko zřetelná, což znamená chybějící cílevědomost. Někdy chybí linie úplně - nejčastěji u lidí, kteří často mění zaměstnání.

Sluneční linie
Jak jste na tom s financemi?
Ne každý, kdo má zřetelnou linii Slunce, je úspěšný. Ale mají ji všechny děti štěstěny. Vypovídá o uměleckém nadání, vkusu a taktu. Mnoho lidí úspěšných v showbyznysu má linii, která "řetízkuje" už od konce prsteníku. Pokud rýha vede až k zápěstí, věští veliké a snadno získané bohatství.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama